Vladimir Stojković

U susretu između Al Hilala i Al Feihe rezultat je bilo 1:1, a junak svog tima bio je Vladimir Stojković.

Strelci su bili Sakala u 15. minutu za Al Feihu, dok je strelac za domaći tim bio Al Hamdan u 20. minutu.

On je odbranio sve šuteve sem jednog koji je na kraju završio u mreži i tako sprečio Al Hilal da stigne do druge pobede od starta šampionata.

Sve oči bile su uprte u Nejmara koji je prvi put prisustvovao utakmici nakon predstavljanja u Al Hilalu.

PUSTINJSKA BAJKA Arapi ispunili zahteve Sergejevog saigrača: Aždaje, pun frižider i svi računi - nula!

(IPAK) NIJE GOTOVO Saudijci ponovo krenuli po Mitrovića, da li će sada odgovor biti drugačiji?

AL HILAL KUPUJE U ATLETIKU Napadač "jorgandžija"menja sredinu?

U samom finišu utakmice, prilku za ekipu koju vodi Vuk Rašović dobio je i Milan Pavkov.

Nakon utakmice, golman Al Feihe, Vladimir Stojković hteo je da proslavi bod, ali se to nije svidelo domaćim igračima.

Više njih ga je okružilo, a neki su čak hteli da se fizički obračunaju sa bivšim golmanom Partizana.