Hari Kejn u dresu Bajerna

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na gostovanju Verder u 1. kolu Bundeslige rezultatom 4:0 (1:0).

Engleski napadač, Hari Kejn prvo je asistirao Saneu, da bi u 74. minutu upisao prvenac u dresu minhenskog kluba.

Nakon meča, kapiten reprezentacije Engleske nije krio oduševljenje.

- Osećaj je veoma dobar. Bilo je mnogo priče, mnogo dizanja tenzija otkad sam došao u Minhen prošle nedelje. Nisam mogao da dočekam da istrčim na teren. Veoma sam zadovoljan što sam doprineo timu da počne dobro. Da postignemo četiri pogotka i da ne primimo nijedan gol, što je naročito bitno, imajući na umu Superkup. Nisam mogao ni da se nadam boljoj večeri. Rival nam je zadao neke probleme na startu drugog poluvremena, ali ostali smo mirni - rekao je napadač Bajerna.

NE POMAŽE NI KEJN Lajpcig deklasirao Bajern (VIDEO)

TOTALNI HAOS U MINHENU Kejn prošao sve preglede, kasno sinoć pao potpis za Bajern (VIDEO)