SPREMA SE ZEMLJOTRES Nejmar dogovorio lične uslove sa novim klubom, napušta PSŽ
Nakon šest godina provedenih u Parizu Nejmar se vraća u Barselonu!
Nejmar je letos stavio do znanja upravi Pari Sen Žermena da želi da napusti klub i Parižani su očito rešili da mu izađu u susret.
Brazilac koji je 2017. godine prešao iz Barselone u PSŽ za rekordnih 222 miliona evra vraća se u katalonski klub, prenosi ugedni fudbalski portal "Goal".
Nejmar je sa Barsom dogovorio lične uslove. Prema tvrdnjama pomenutog portala Brazilac će dobiti dvogodišnji ugovor i njegova godišnja plata biće 13 miliona evra.
Pre odlaska u Pariz Nejmar je blistao u dresu katalonskog kluba. Osvojo je sve što se moglo osvojiti, odigrao 123 utakmice i postigao 68 golova.
U dresu PSŽ-a Nejmar je osvojio pet titula prvaka Francuske, tri trofeja u Kupu i Superkupu, dva u Liga kupu, dok je 2020. godine sa Parižanima stigao do finala Lige šampiona.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)