ŠAMARČINA Mančester junajted izgubio od ČETVRTOLIGAŠA
EPA

Fudbaleri Mančester junajteda doživeli su blamažu u pripremnom meču, doduše u drugom sastavu, posle poraža od niželigaša Reksama sa 3:1.

Li i Hajden su samo u sedam minuta, od 29. do 36. doneli vođstvo od 2:0 Reksamu, dok je Hurado na asisteniju Fernandeza u dubokoj nadoknadi prvog poluvremena smanjio zaostatak.

ZGODNA MLADA Gvardiola plače zbog fotki dame „teške“ 250 miliona dolara

Ipak, nije Junjated uspevao da izjednači, a uz to je imao i igrača manje zbog isključenja Gora.

U 69. minutu stiže pogodak Dalbija koji je sigurno trenera Erika Ten Haga dobro zamislio koliko će davati prilike ovim mlađim igračima na startu nove sezone.