Navijač poginuo na utakmici

Jedan od navijača tima iz Buenos Ajresa je pao sa ograde na nivo ispod i poginuo! Nesrećni čovek je navijač na mestu mrtav, a organizatori meča su to saopštili glavnom arbitru.

Sudija Fernando Rapalini je odmah povukao ekipe sa terena, a meč je prekinut pri rezultatu 0:0 u 27. minutu utakmice.

IBRIN MENTALITET ŠAMPIONA Hit priča golmana o Šveđaninu, otkrio detalje o Zlatanu koji pokazuju svu veličinu asa Milana

- Kada sam pitao šta se desilo, organizatori su mi rekli da je navijač pao sa tribine. Nakon toga su me zamolili da prekinem utakmicu i to sam uradio - rekao je Rapalini posle meča.

Stradali navijač je pao sa vrha tribine i ostao na mestu mrtav, a nakon što su saopštene tužne vesti, za 30 minuta se stadion ispraznio. Poslednja informacija je da će "Monumental" biti zatvoren u naredna 24 časa kako bi se završila istraga, a za sada nije poznat identitet poginulog navijača.