IGRAĆE SE LIGA ŠAMPIONA U BAČKOJ TOPOLI Čukarički uzalud slavio, TSC remijem overio drugo mesto i ispisao istoriju (VIDEO)

Fudbaleri TSC-a i Vojvodine odigrali su večeras u Bačkoj Topoli bez pobednika, 1:1 u meču poslednjeg, 37. kola SLS.

TSC je poveo golom Luke Ilića u 66. iz penala, dok je bod Vojvodini doneo Nikola Čumić u 77. minutu. TSC je drugi na tabeli SLS sa 75 bodova, dok je Vojvodina peta sa 63. Klub iz Novog Sada igraće u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Čukarički je u Beogradu savladao Radnički iz Kragujevca 2:1. Oba gola za Čukarički postigao je Luka Stojanović u 15. i 21. minutu. Jedini strelac za goste bio je Miloš Vidović u 18. minutu. Čukarički je treći na tabeli sa 75 bodova, koliko ima i drugoplasirani TSC.

Međutim, ekipa iz Bačke Topole je druga pošto je u regularnom delu sezone osvojila drugo mesto u SLS. Čukarički će igrati u plej-ofu za Ligu Evropa. Radnički je sezonu završio na osmom mestu sa 42 boda.

Partizan je sinoć pobedio Voždovac 2:1, a "crno-beli" će igrati u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Poslednji meč 37. kola SLS biće odigran večeras od 19 sati, a sastaće se Crvena zvezda i Novi Pazar. Crveno-beli su još ranije obezbedili titulu u SLS, a naredne sezone igraće u grupnoj fazi Lige šampiona.

TSC - VOJVODINA 1:1 (0:0)

Luka Ilić u 66. minutu (penal) za TSC - Čumić u 77. minutu za Vojvodinu

Stadion: TSC arena

TSC: V. Ilić – Stojić, Cvetinović, Ćalušić – Cvetković, Kuveljić, Đakovac, Stojković – L. Ilić – Jovanović, Ratkov.

VOJVODINA: Carević – Lazarević, Traore, Jeličić, Antonijević – Miletić, Zukić – Kabić, Čumić, Malbašić – N. Nikolić.

ČUKARIČKI - RADNIČKI KG 2:1 (2:1)

Stojanović u 16. i 21. minutu za Čukarički - Vidović u 18. minutu za Radnički KG

Stadion: Čika Dača

ČUKARIČKI: Belić – Rogan, Serafimović, Drezgić, Tošić – Docić, Sisoko – Ivanović, Stojanović, Lučić – Badamosi.

RADNIČKI KG: Leković – Miličić, Mitrović, Tomović – Malić, M. Vidović, Krajišnik, Ponjević – Đ. Jovanović, Zorić – Milunović.

KRAJ! TSC IDE U LIGU ŠAMPIONA!

77. minut - GOOOOL! Ponovo drama! Čumić donosi izjednačenje Vojvodini!

66. minut - GOOL! TSC vodi i na korak je do Lige šampiona! Ilić je pocepao mrežu sa bele tačke!

65. minut - Penal za TSC! Luka Ilić je srušen!

49. minut - Čumić je bio u dobroj prilici, ali njegov udarac brani Ilić.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

36. minut - Penal za Čukarički, ali Leković brani udarac Docića! Ostaje 2:1!

21. minut - GOOOOL! Kakva ludnica na Banovom brdu! Čukarički ponovo vodi i opet je strelac Luka Stojanović!

18. minut - GOOOOOL! Radnički je odmah odgovorio! Miloš Vidović donosi izjednačenje Kragujevčanima.

16. minut - GOOOL! Čukarički vodi! Luka Stojanović je pogodio i doneo prednost "brđanima". Ipak, trenutno se stanje na tabeli ne menja, jer Čukarički mora da navija da TSC izgubi.

14. minut - Šansa za TSC preko Saše Jovanovića koji pogađa samo spoljni deo mreže.