NOVOM ŠAMPIONU SE VIŠE NE IGRA Monca iznenadila Napoli, Fjorentina se trgla posle šokantnog poraza

Monca je do trijumfa stigla golovima Danija Mote u 18. i Andree Petanje u 53. minutu. Napoli, koji je još ranije obezbedio titulu u Seriji A, nalazi se na prvom mestu na tabeli sa 83 boda, dok je Monca deveta sa 49.

Napoli će u narednom kolu u Napulju dočekati Inter, dok će Monca gostovati Sasuolu.

Fiorentina je u Firenci nadigrala Udineze 2:0. Pogotke za domaći tim postigli su Gaetano Kastrovili u sedmom i Đakomo Bonaventura u 90. minutu.

Claudio Grassi/LaPresse via AP

Srpski fudbalski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je ceo meč za Fiorentinu, a Aleksa Terzić je u igru ušao u 60. minutu. Srpski fudbaler Lazar Samardžić igrao je za Udineze od 84. minuta.

Fiorentina je osma na tabeli Serije A sa 49 bodova, dok je Udineze na 12. mestu sa 46. Fiorentina će u narednom kolu gostovati Torinu, dok će Udineze dočekati Lacio.

Torino je ranije danas u gostima savladao Veronu 1:0.