CRNO-BELI SE VRATILI U IGRU Partizan slavio u Bačkoj Topoli i uključio se u borbu za drugo mesto i Ligu šampiona (VIDEO)
FK Partizan

Prvu veliku šansu imao je Partizan u 7. minutu, ali je Rikardo iskosa sa desetak metara prebacio gol. Iskupio se bivši reprezentativac Zelenortskih Ostrva za promašaj pet minuta kasnije, kad je posle asistencije Jovića bio precizan sa ivice šesnaesterca.

TSC je uzvratio u 20. minutu, Luka Ilić je iz slobodnog udarca pogodio stativu, a na loptu jenatrčao Saša Jovanović i lako matirao Aleksandra Popovića.

U 33. minutu fenomenalnu šansu nije iskoristio TSC, Ilić je u dva navrata bio neprecizan iz neposredne blizine.

Na samom stratu drugog poluvremena, u 48. minutu, Nemanja Jović je posle udarca Natha i odbrane golmana domaće ekipe natrčao na loptu u sa sedam metara je zakucao pod prečku za vođstvo Partizana 2:1.

Konačnih 3:1 za goste postavio je defanzivac Aleksandar Filipović udarcem nogom sa peterca posle kornera i gužve pred golom domaćina. T

SC je i pored poraza ostao drugi na tabeli sa 65 bodova, koliko ima i Čukarički, dok Partizan sad ima 61, koliko i petoplasirana Vojvodina. U narednom kolu TSC gostuje kragujevačkom Radničkom, dok Partizan zbog kazne pred praznim tribinama dočekuje Novi Pazar.

Golove pogledajte u nastavku...

TSC - PARTIZAN 1:3 (1:1)

Jovanović u 20. minutu za TSC - Rikardo u 12. minutu, Jović u 48. minutu, Filipović u 70. minutu za Partizan

Stadion: TSC arena, Sudija: Srđan Jovanović

TSC: V. Ilić – Antonić, Ćalušić, Cvetinović – Stanojev, Stojić, Đakovac, Petrović – L. Ilić – Jovanović, Ratkov.

PARTIZAN: Popović – Filipović, Vujačić, Saničanin, Urošević – Kolorado, Belić – Dijabate, Natho, Jović – Rikardo.

90. minut - Još pet minuta nadoknade.

83. minut - Tražili su penal domaći, ali nakon VAR provere ništa od toga.

70. minut - GOOOOL! Aleksandar Filipović je pronašao prostor u gužvi nakon kornera i menja rezultat na 1:3!

66. minut - Koškanje pred kaznenim Partizana i na kraju žuti kartoni za Juga Stanojeva i Slobodana Uroševića.

60. minut - Belić je rukom sprečio kontru domaćih i dobio žuti karton.

58. minut - Velika šansa sada za TSC! Đakovac je probao sa nekih 20 metara, ali Popović odlično brani.

56. minut - Faul Đakovca nad Jovićem i žuti karton za vezistu domaćih.

48. minut - GOOOL! Rikardo je šutirao, Ilić odbranio i namestio loptu na nogu Joviću koji ponovo dovodi goste u prednost!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

45. minut - Rikardo je sada poslao loptu u mrežu, ali je pre toga bio u ofsajdu pa je pogodak poništen. Igraće se još dva minuta nadoknade.

40. minut - Stativa! Gomeš je dobio dobru loptu, šutirao sa nekih 10 metara i pogodio okvir gola!

33. minut - Šta je sada promašio Ratkov! Ostao je sam na 10 metara od gola i umesto u praznu mrežu poslao loptu pored gola.

28. minut - Velika prilika za Petra Ratkova! Nije uspeo lepo da je zahvati napadač TSC-a i prebacuje gol.

23. minut - Nemanja Jović se bunio kod sudije Jovanovića i dobio žuti karton, pre toga je upisan i Antonić.

20. minut - GOOOOL! Jovanović izjednačuje! Luka Ilić je izveo slobodan udarac i pogodio stativu, a lopta se odbila pravo na nogu napadaču TSC-a!

18. minut - Loš start Saničanina koji rušio Petrovića na nekih 20 metara od gola. Žuti karton za štopera Partizana.

16. minut - Jović je odlično probio i šutirao, ali Ilić brani.

12. minut - GOOOL! Partizan vodi! Rikardo je odlično šutirao sa ivice kaznenog prostora i poslao loptu iza leđa Iliću!

6. minut - Prva prilika na meču za goste. Pokušao je Rikardo sa nekih 15 metara, ali njegov udarac ide preko gola.