KRENULI USPORENO, PA DODALI GAS Real za četiri minuta overio pobedu nad Kadizom (VIDEO)

Na meč sa Kadisom Madriđani su stigli između dve utakmice četvrtine finala Lige šampiona gde je protivnik Čelsi. Kadis je prošao baš kao i londonski „plavci“ u prvom meču, sa dva gola u mreži.

Trebalo je vremena Realu da dođe do gola. Tek je u 72. minutu defanzivac Naćo Fernandes pogodio za 1:0. Bio je to šut iz prilične udaljenosti posle kog je lopta završila u donjem levom ćošku golmana Kadisa.

Samo četiri minuta kansije je Marko Asensio uvećao prednost. U isti ugao je šutirao takođe iz udaljenosti i to sa ivice kaznenog prostora. Opet neodbranjivo za Davida Hila.

PSŽ LAKO IZAŠAO NA KRAJ SA LANSOM Rapsodija Mbapea, Vitinje i Mesija za ubedljiv trijumf "svetaca"

Imao je Asensio do kraja meča još jednu šansu, ali mu je taj šut Hil odbranio. Inače tokom prvoog poluvremena je Real propustio nekoliko velikih prilika. Jednu je promašio Benzema u 16. minutu kada mu je Hil odbranio šut, da bi u 35. isti igrač pogodio prečku.

Pokušavali su i Sebaljos, Rodrigo, Valverde, još jednom Benzema ali tek je u 72. minutu Real došao do prednosti.