LUDNICA U BAČKOJ TOPOLI Vojvodina izjednačila u 90. iz penala, TSC-u u 94. poništen gol - biće drame u borbi za drugo mesto pred plej-of

Fudbaleri TSC-a i Vojvodine odigrali su bez pobednika (1:1) u meču 29. kola Mozzart Bet Superlige Srbije i tako najavili pravu dramu u poslednjoj rundi regularnog dela šampionata.

Domaćin se za sve pitao do 90. minuta jer je Petar Ratkov pogodio u 17. minutu. Pitanje pobednika propustio je da reši Ivan Ilić koji je pogodio stativu u završnici, a onda je stigla kazna.

Vojvodina je izjednačila na samom isteku 90. minuta, da bi gol Aranđela Stojkovića za pobedu domaćina poništen u 94. minutu zbog milimetarskog ofsajda.

U drugom i poslednjem meču 29. kola Čukarički je sa 2:1 pobedio Javor i vodiće borbu sa Partizanom i TSC-om oko drugog mesta.

TSC gostuje Voždovcu u Beogradu, dok će Čuka dočekati upravo Partizan u poslednjoj rundi pred plej-of.