SMS JUNAK LACIJA Srbin majstorijom iz slobodnog udarca potvrdio ubedljiv trijumf protiv Monce (VIDEO)

"Nebesko-plavi" su odigrali rutinski meč na gostujućem terenu i stigli su do više nego zaslužena tri boda.

Mrežu Monce načeo je Pedro koji je bio precizan u 12. minutu posle asistencije Matije Zakagnija.

Za drugi gol zaslužan je naš reprezentativac Sergej Milinković Savić, a može se reći da je Srbin izveo pravu majstoriju.

NAMEĆE SE PIKSIJU Babić strelac u remiju Almerije

On je postigao gol iz slobodnog udarca u 56. minutu. Uputio je Sergej precizan šut preko živog zida u gornji levi ugao, protivnički golman nije imao nikakvu šansu.

Sergej Milinković Savić odigrao je ceo meč za tim iz Rima i kapiten na meču.

U istom terminu  Specija i Salerntina su remizirali rezultatom 1:1. Salernitana je povela autogolom Kaldare u 43. minutu, dok je remi Speciji doneo Šomurodov u 70. minutu.