POZNATI NOVI ČETVRTFINALISTI LIGE KONFERENCIJA Sergejev Lacio eliminisan u Holandiji, ispao i Partizanov "dželat"
EPA-EFE/Ed van de Pol

Fudbaleri Lacija su i u drugom meču izgubili od AZ, i to identičnim rezultatom kao i u prvom meču (2:1).

Poveli su gosti u 21. minutu golom Felipea Andersona, ali ta prednost ekipe iz Rima nije dugo trajala, jer je samo sedam minuta kasnije Karlson izjednačio rezultat.

Totalni preokret je doneo Pavlidis u 62. minutu. Posle ovog gola nije bilo povratka za ekipu Lacija, koji su tako eliminisani ranije od očekivanog, jer su ih mnogi smatrali jednim od favorita za osvajanje ovog takmičenja.

DRAMA SA TUŽNIM KRAJEM Sporting na penale eliminisao Arsenal u osmini finala Lige Evrope

Srpski fudbaler Sergej Milinković Savić je na terenu proveo 58. minuta, kada ga je zamenio Luis Alberto.

Fudbaleri Nice su sa 3:1 pobedili Šerif i tako ukupnim rezultatom 4:1 se plasirali u narednu fazu Lige konferencija.

Labord je u 30. minutu doveo svoj tim u vođstvo, tako se završilo prvo poluvremen. U drugom delu utakmice opet je Nica postigla prvi gol, sada je on bio delo Mofija, odgovorio je Šerif preko Tapsobe u 54. minutu, a konačan rezultat je postavio Brahimi u 79. minutu meča.

Ekipa Anderlehta je uspela da eliminiše Viljareal. Belgijanci su u revanšu slavili sa 1:0 i tako sa 2:1 prošli dalje.

Jedini gol na stadionu Keramika je postigao Islam Slimani u 73. minutu.

Vest Hem je i na Olimpijskom stadionu u Londonu bio ubedljiv protiv AEK Larnake, ovoga puta je bilo 4:1.

Mrežu gostiju sa Kipra je otvorio Skamaka u 21. minutu, drugi gol je bio delo Bouvena, koji je za samo dva minuta,dva puta matirao golmana gostiju.

A konačan rezultat je postabio Mubama u 65. minutu utakmice.