SRBI SE RADOVALI U TORINU Vlahoviću poništen gol, ali je slavio protiv bivšeg kluba

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu u Torinu Fjorentinu sa 1:0, u utakmici 22. kola Serije A.

Jedini gol postigao je Adrijan Rabio u 34. minutu, posle asistencije Anhela Di Marije.

Fudbaler Juventusa Dušan Vlahović bio je strelac u 59. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Fjorentina je izjednačila u 89. minutu golom Gaetana Kastrovilija, ali je posle VAR-a i taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Fabio Ferrari/LaPresse via AP

Crno-beli su vezali drugu pobedu, sada imaju 13 pobeda i zauzimaju deveto mesto na tabeli sa 29 bodova, nakon što im je liga oduzela 15 bodova zbog finansijskih nepravilnosti.

Fjorentina je nastavila niz bez pobede, a posle 10. poraza je 14. na tabeli sa 24 boda.