UZALUD POGODAK ZVEZDINOG DETETA Javor se prošetao Novim Sadom

Fudbaleri Javora pobedili su večeras u Novom Sadu domaći Mladost GAT sa 3:2, u utakmici 20. kola Super lige Srbije.

Mladost je povela u 16. minutu golom Novice Maksimovića iz jedanaesterca, izjednačio je Petar Gigić golom u 29. minutu, a pet minuta kasnije preokret je doneo Norman Kembel.

Treći gol za Javor postigao je Luka Ratković u 78. minutu, a konačan rezultat postavio je Jovan Mituljikić pogotkom u 82. minutu.

Javor je posle druge uzastopne pobede, ukupno pete u prvenstvu, 12. na tabeli sa 19 bodova.

Mladost je pretrpela četvrti uzastopni poraz, ukupno 13. i pretposlednja je na tabeli 13 bodova.

Ranije danas Partizan je u Kruševcu pobedio Napredak sa 1:0, a Novi Pazar je na svom terenu bio bolji od TSC-a 2:1.