LACIO POSUSTAJE U BORBI ZA TITULU Rimljani imali 2:0, a onda u 93. minutu ostali bez pobede

Fudbaleri Lacija i Empolija odigrali su danas u Rimu nerešeno 2:2, u utakmici 17. kola italijanske Serije A.

Lacio je peti na tabeli italijanskog šampionata sa 31 bodom, dok je Empoli na 13. poziciji sa 19 bodova na svom kontu.

Felipe Anderson je već u drugom minutu meča doneo vođstvo Laciju, na 2:0 je povisio Marija Zakanji u 54. minutu, ali je Empoli u finišu meča ipak stigao do boda.

Prvo je Frančesko Kaputo u 83. minutu smanjio na 2:1, a konačan rezultat je postavio Razvan Marin u 94. minutu.

Fudbaleri Lacija će u narednom kolu gostovati Sasuolu, dok će Empoli dočekati Sampdoriju.

Na meču Specije i Lećea nije bilo golova. Leće je 12. tim italijanske lige sa 19 bodova, dok je Specija na 17. mestu sa četiri boda manje.

U narednom kolu Leće dočekuje Milan, a Specija ide u goste Torinu.