MILIMETRI ODVELI SRBIJU U PROPAST Pogledajte koliko je Milenković zakasnio sa izvlačenjem
Printscreen

Šok za šokom za Srbiju protiv Kameruna, od sjaja do očaja, od 3:1 do 3:3, od fenomenalne partije do potpunog defanzivnog kolapsa u samo nekoliko minuta.

Srpski tim je platio ceh lošim odbrambenim procenama kod oba gola Kamerunaca, u kojima je, u oba slučaja, Abubakar bio munjevit i ključan čovek preokreta i propasti našeg tima.

U akciji koja je prethodila drugom golu afričke selekcije Abubakar je gotovo bio u liniji sa Nikolom Milenkovićem, delovalo je da je u ofsajdu zbog toga hitrine kojom je se pojavio pred golom Milinković-Savića, no VAR je pokazao da je sve bilo regularno.

Milenković je zakasnio da pomeri kopačku i da time "stopira" nalet Abubakara.

Nekoliko minuta kasnije kapitulirali smo na sličan način, ponovo psole "malog ofsajda" i ponovo je Milenković loše cenio napad Kamerunaca. Opet je Abubakar hitro napao, probio po krilu i servirao Čupo-Motingu šansu koju je ovaj iskoristio.