"BLEKI" TRAGIČAR FJORENTINE Milenković autogolom u nadoknadi poklonio Milanu pobedu (VIDEO)
EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Milan je do pobede došao u nadoknadi vremena i slavio rezultatom 2:1. Nikola Milenković bio je tragičar Fjorentine.

Na asistenciju Olivijea Žirua, Milan je golom Rafaela Leaoa poveo već u drugom minutu. Dobro je Leao primio loptu na ivici šesnaesterca i postigao lep gol.

ČUKARIČKI LAKO PROTIV MLADOSTI Tim sa Banovog Brda pobedom završio godinu, idu na pauzu kao četvrti

Bilo je prilika na obe strane, a Fiorentina do izjednačenja dolazi u 28. minutu. Antonin Barak je bio na pravom mestu i dobro je reagovao na odbijenu loptu i tako doneo svojoj ekipi izjednačenje.

Tražila je Fiorentina penal u 35. minutu, sudija nije ni proveravao snimak, samo je odmahnuo rukom. U 60. minutu je ipak išao da pogleda snimak, ali ni rada penala nije bilo. Simone Soza odlučio je da faula nad Ikoneom nije bilo.

A onda potpuna drama u nadoknadi vremena. Zatresla se mreža u 92. minutu, Milan je počeo da slavi, ali je prvo morao da sačeka VAR proveru. Pobedu je domaćima doneo nesrećni autogol defanzivca reprezentacije Srbije Nikole Milenkovića.