SRBIN GAZI SVE PRED SOBOM Zaludeo Amere, dobio nagranu, pa opet pocepao mrežu (VIDEO)

Dejan Joveljić je pre nekoliko dana proglašen za najboljeg igrača LA Galaksija u izboru navijača, a Srbin je odmah potvrdio zašto.

Nekadašnji napadač Crvene zvezde postigao je 11. gol u sezoni, na gostovanju u Hjustona, njegov tim  je pobedio sa 3:1, a Srbin je postigao treći gol.

FSS SE ZBOG NJEGA HITNO OGLASIO Dobio veliko priznanje u Americi, da li je ovaj napadač iznenađenje za Katar?

Jovetić je u igru opet ušao sa klupe, u 66. minutu umesto Meksikanca Havijera Ernandeza Čičarita. Samo tri minuta mu je bilo potrebno da zatrese mrežu. Srpski napadač je na 32 utakmice postigao 11 golova.

Napadač igra u velikom stilu, možda baš on bude iznenađenje na spisku selektora Stojkovića za Katar.