JUVENTUS SRUŠIO ZVEZDINOG DŽELATA, VLAHOVIĆ PONOVO STRELAC Siti se poigravao, Čelsi razbio Milan, Benfika iznenadila PSŽ
EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Makabi Haifu sa 3:1.

U centru pažnje ponovo je bio sjajni srpski napadač Dušan Vlahović koji je bio strelac drugog gola za "staru damu".

Dominirao je tim iz Torina od prvog minuta protiv ekipe koja je eliminisala Crvenu zvezdu u plej-ofu za Ligu šampiona.

Gosti su se branili sve do 35. minuta kada je prednost domaćinu doneo Adrien Rabio.

U 50. minutu Vlahović je postigao gol posle sjajne kontre, a nakon asistencije Anhela Di Marije.

Drugi sprski fudbaler u redovima Juventusa Filip Kostić teren je napustio u 66. minutu.

Vlahovića je u 73. minutu zamenio Kin, da bi samo dva minuta kasnije David smanjio na 2:1.

Pitanje pobednika rešio je Rabio pogotkom u 83. minutu.

Siti je deklasirao Kopenhagen sa 5:0.

Ponovo je sjajan bo nezaustavljivi Erling Halanda koji je postigao dva gola u prvom poluvremenu, dok je drugi deo posmatrao sa klupe.

Sve je bilo rešeno u prvih 45 minuta, kada su "građani" imali veliku prednost od 3:0, a pored Halandovih pogodaka viđen je i autogol Kočolave.

U drugom delu po gol su postigli Marez i Alvarez.

Benfika je iznenadila Pari Sen Žermen, pošto je utakmica završena bez pobednika - 1:1.

PSŽ je poveo u 22. minutu lepim golom Lea Mesija na dodavanje Nejmara.

Ipak, Benfika je u finišu prvog dela došla do izjednačenja i to posle autogola Danila.

Gosti su u nastavku imali inicijativu, ali se domaćin uspešno odbrani i tako sada obe ekipe imaju po sedam bodova.

Čelsi je deklasirao Milan sa 3:0.

Igrao se 24. minut kada se Vesli Fofana odlično snašao u kaznenom prostoru "rosonera" i postigao svoj prvi gol u dresu Čelsija.

Na 2:0 povisio je Pjer Emerik Obamejang u 56. minutu, dok je konačan rezultat postavio Ris Džejms šest minuta kasnije.

Real je opravdao ulogu favorita i sa 2:1 pobedio Šahtjor, dok je Borusija Dortmund deklasirala Sevilju u Španiji sa 4:1.

Juventus - Makabi Haifa 3:1 (1:0)

Čelsi - Milan 3:0 (1:0)

Real Madrid - Šahtjor 2:1 (2:1)

Benfika - Pari Sen Žermen 1:1 (1:1)

Mančester siti - Kopenhagen 5:0 (3:0)

Sevilja - Dortmund 1:4 (0:3)

90. minut - Kraj!

83. minut - Juventus vodi 3:1, drugi pogodak Rabioa.

75. minut - Makabi se vraća u igru golom Davida.

73. minut - Vlahović napušta teren, umesto njega ulazi Kin.

62. minut - Čelsi ubedljiv protiv Milana, Ris Džejms je strelac i "plavci" sada vode 3:0.

55. minut - Siti ne staje, Marez je realizovao penal za velikih 4:0!

51. minut - Sevilja smanjuje na 1:3.

50. minut - Vlahoviiiić! Juventus vodi 2:0 protiv Makabaija, gol postiže srpski reprezentativac Dušan Vlahović!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme na svim utakmicama

45. minut - Poluvreme!

42. minut - Benfika dolazi do izjendačenja, autogol Danila, šok za PSŽ u finišu prvog dela.

41. minut - Belingem je duplirao prednost Dortmunda.

39. minut - Siti gazi - 3:0 je posle autogola Kočolave.

39. minut - Šahtjor smanjuje na 2:1 protiv Reala.

36. minut - Konačno Juventus probija bunker Makabija, Rabio je strelac.

33. minut - Novi gol Halanda, Siti vodi 2:0!

28. minut - Real "gazi" i vodi 2:0 protiv Šahtjora, strelac je Vinisijus.

24. minut - Goool! Čelsi vodi sa 1:0 protiv Milana pogotkom Fofane. Odlično se snašao Fofana posle gužve u kaznenom prostoru i došao do svog prvenca u dresu Čelsija.

22. minut - Goool! Mesi donosi prednost Pari Sen Žermenu!

13. minut - Ponovo je posle samo dva minuta sjajnu šansu imao Vlahović. Odlično su kombinovali Kostić i Vlahović, koji je levom nogom šutirao pored gola.

13. minut - Real vodi protiv Šahtjora sa 1:0, gol je dao Rodrigo!

11. minut - Evo velike šanse za Vlahovića, sjajno je odbranio golman Makabija.

7. minut - Goool! Siti je načeo mrežu Kopenhagena, strelac je neverovatni Erling Haland.

6. minut - Goool! Prvi pogodak postižu fudbaleri Dortmunda. Rafael Gereiro je doneo prednost "milionoerim" protiv Sevilje.

1. minut - Utakmice su počele!

20.59 - Sve utakmice počinju minutom ćutanja zbog tragedija koja se dogodila u Indonenziji kada je poginulo 125 navijača, a više od 200 je povređeno

20.15 - Potencijalno interesantan duel odigraće Sevilja i Dortmund, Real je veliki favorit protiv Šahtjora, baš kao i Mančester siti protiv Kopenhagena.

20.13 - U istoj grupi, Benfika dočekuje Pari Sen Žermen.

20.12 - Našu javnost od ovih mečeva najviše zanima duel u Torinu, gde će Juventus, naših Dušana Vlahovića i Filipa Kostića, ugostiti Makabi iz Haife, koji je u plej-ofu eliminisao Crvenu zvezdu.

20.10 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmicama trećg kola Lige šampiona. Uz alo.rs pratite sva dešavanja sa mečeva elitnog takmičenja.