UZBUDLJIVO U SERIJI A Sasuolo ponizio Salernitanu, Monca slavila u gostima
Michele Nucci/LaPresse via AP

Sasuolo je do nogu potukao ekipu Salernitane – 5:0. Domaći su dobar deo posla zavrili već u prvom poluvremenu, kad su stekli dva gola viška, pogađali su Lorijent u 12. i Pinamonti iz jedanaesterca u 39. minutu.

U nastavku, Tristved je po treći put savladao Sepea u 53. minutu, golman Salernitane vadio je loptu iz mreže još dva puta, u 76. minutu pogodio je Arui, a u 90+2. Antiste. Sasuolo se ovim trijumfom probio u sredinu tabele, dok je Salernitana ostala u donjoj polovini.

(UŽIVO) MLADOST NS - CRVENA ZVEZDA Crveno-beli promašili penal, Ivanić pogodio sa 25 metara

Monca je pre ovog kola savladala samo Juventus, a sada je stigla i do prve radosti u gostima, u Đenovi protiv Sampdorije – 3:0. Golove za tim čiji je vlasnik Silvio Berluskoni postigli su Pesina u 11, Kaprari u 67. i Sensi u 90+5. minutu.

Bez pobednika završen je duel Lećea i Kremonezea – 1:1. Oba tima su golove postizali sa bele tačke, poveli su gosti kad je precizan bio Ćiofani u 19. minutu, izjednačio je Strefeca u 42. minutu.