SRBIN NASTAVIO DOMINACIJU Sergej Milinković Savić dva puta u metu, Lacio se poigravao sa Specijom (VIDEO)
EPA/Fabio Frustaci

Fudbaleri Lacija pobedili su ekipu Specije sa 4:0 u meču osmog kola Serije A i vratili se među TOP 3 ekipe na tabeli.

Rimljani nisu imali problema da savladaju gostujući sastav, a sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu. Prvo je Ćiro Imobile promašio penal u 3. minutu, ali su onda Matija Zakanji u 12. i Alesio Romanjoli u 24. minutu to ispravili.

Potvrdu trijumfa doneo je ko drugi nego Sergej Milinković Savić trećim uzastopnim golom za Lacio na isto toliko mečeva. Igrao se 62. minut kada je Zakanji odlično prošao, proigrao Srbina kome nije bilo teško da se pokloni i pošalje loptu u mrežu.

Nije se tu zaustavio, pa je i u 92. minutu pogodio za konačnih 4:0.