PONOVO NA ČELU SERIJE A Napoli naneo poraz Lukićevom Torinu

Napoli se ponovo nalazi na čelu Serije A, sada su došli do 6. pobede i sa 20 bodova sede na prvoj poziciji tabele.

Uspeli su da zahvaljujući sjajnoj igri u prvom poluvermenu savladaju Torino za koji igra srpski reprezentativac Saša Lukić i da im nanesu četvrti poraz u sezoni.

Sve je počelo vrlo rano, pošto je Rui asistirao Anguisi već u 6. minutu za vođstvo domaćeg tima i oduševljenje navijača na stadionu "Dijego Armando Maradona" u Napulju.

KAKAV PEH Mitrović zbog povrede morao da napusti teren na meču protiv Njukasla

Isti igrač je samo šest minuta kasnije povisio na 2:0, da bi se za visokih 3:0 postarao Kvaratskelijau 34. minutu susreta, a do kraja prvog dela igre viđen je još jedan gol.

Njega je postigao Sanabrija i u 44. minutu smanjio na 3:1, a utakmica se ovim rezultatom i završila.