OVO SE NE VIĐA SVAKI DAN Pogledajte kako je Partizan ispao posle penala u Sremskoj Mitrovici (VIDEO)
FK Partizan

Fudbaleri Radničkog iz Sremske Mitrovice plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, pošto su danas na svom terenu, u šesnaestini finala, posle boljeg izvođenja penala pobedili Partizan ukupnim rezultatom 3:1 (1:1).

Pogodak za Partizan u regularnom delu postigao je Fuseni Dijabate u 18. minutu, dok su domaći izjednačili preko Ðorđa Petrovića u 92. minutu.

Golove sa 11 metara za Radnički su postigli Spasojević i Petrović, dok su Kovačević i Ristović šutirali preko gola.

Fudbaleri Partizan nisu iskoristili čak četiri penala. Golman Radničkog zaustavio je udarce Gomeša i Andradea, Slobodan Urošević je šutirao pored gola, dok je Marko Živković pogodio prečku.