Bolonja slavila bez Mihajlovća, Jović produžio "post", Samardžić pogodio za preokret Udinezea
Michele Nucci/LaPresse via AP

U prvom meču bez Siniše Mihajlovića, koji je dobio otkaz, Bolonja je do trijumfa stigla posle preokreta.

Martines Kvarta je doveo Violu u vođstvo u 54. minutu, da bi već u 59. minutu Barou doneo izjednačenje domaćima.

Pobedu Bolonji doneo je Marko Arnautović, pogotkom u 62. minutu.

Za goste je od starta igrao Luka Jović, na klupi je ostao Aleksa Terzić, dok na terenu nije bilo Nikole Milenkovića zbog povrede.

Jović je produžio golgeterski post, pošto je ovo bila osma utakmica u nizu na kojoj se nije upisao u strelce.

Pobedu na strani ostvario je Udineze protiv Sasuola, posle preokreta – 3:1.

Nije dobro krenulo za tim iz Udina, pošto je vodeći gol za domaće u 33. minutu postigao Fratezi.

Tok susreta se promenio u 44. minutu kada je direktan crveni karton zaradio Tresoldi.

Udineze je na poravnanje čekao do 75, kada je Beto pogodio mrežu Sasuola.

Do preokreta su stigli u nadoknadi, kada je najpre gol postigao Lazar Samardžić, a onda i Beto, ponovo, za konačnih 3:1.

U istom terminu, Leče i Monca su remizirali 1:1.