PAZARCI NE PLANIRAJU DA SE ZAUSTAVE Spartak nova "žrtva" Novog Pazara za šestu vezanu pobedu
FK Partizan

Bio je to šesti uzastopni trijumf Novopazaraca, koji su trenutno drugi na tabeli SLS sa 18 bodova. Spartak je deseti sa 10 bodova.

Novi Pazar je ušao ofanzivno u meč, a već u četvrtom minutu mogao je da povede. Međutim, Miloš Mijić nije iskoristio penal za domaći tim. Mijić se iskupio za svoj promašaj, pošto je u 13. minutu pogodio mrežu Spartaka za 1:0.

U 49. minutu dosuđen je novi penal za Novi Pazar, a sa 11 metara bio je precizan Bojica Nikčević. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata.

Kasnije večeras biće odigrana još dva meča devetog kola SLS, a sastaće se Napredak - Mladost (NS) i Vojvodina - Radnički (N).

Sutra će od 16.30 časova igrati Javor - Kolubara, kao i Voždovac - Radnik. TSC će od 18.30 sati na svom terenu dočekati kragujevački Radnički. Od 20 sati na stadionu u Humskoj ulici je na programu 168. "večiti derbi" između Partizana i Crvene zvezde.

Poslednji meč devetog kola SLS biće odigran u četvrtak od 18 sati, a u Beogradu će se sastati Čukarički i Mladost iz Lučana.