POBEDA U GOSTIMA Voždovac slavio u Lučanima protiv Mladosti
FK Voždovac

Voždovac je upisao četvrtu pobedu od početka šampiona i trenutno je treći na tabeli domaćeg šampionata sa 14 bodova, dok je Mladost ostala na 13. poziciji sa šest bodova.

Posle prvog poluvremena nije bilo golova, a najbolju šansu u tom delu meča imala je Mladost ali Milan Bojović nije iskoristio penal u 34. minutu.

BOMBA NA "MARAKANI" Zvezda našla zamenu za Pavkova

Do 66. minuta na semaforu je pisalo 0:0, a onda je Voždovac u samo tri minuta praktično rešio pitanje pobednika na ovom meču. Prvo je Borisav Burmaz u 66. minutu posle kornera glavom savladao golmana domaćeg tima, a tri minuta kasnije je Miloš Pantović povisio na 2:0 posle asistencije Edina Ajdinovića.

Konačan rezultat je u 85. minutu postavio Bojović.

Fudbaleri Voždovca će u narednom kolu dočekati Radnik, dok će Mladost gostovati Čukaričkom.