NOVI KIKS LIVERPULA "Redsi" sa igračem manje izvukli bod protiv Milivojevićevog Palasa
EPA-EFE/ANDREW YATES

Liverpul je tako posle dva odigrana meča bez pobede, pošto je na startu sezone remizirao sa Fulamom.

Ipak, kako je se utakmica odvijala, ekipa Jirgena Klopa može još i da bude zadovoljna remijem.

Kristal Palas je poveo u 32. minutu.

Tada je Vilfrid Zaha dobio veliku šansu koju je iskoristio lepim udarcem u donji desni ugao gola Alisona Bekera.

Liverpul je, naravno, napadao u nastavku, ali ga je isekao crveni karton Darvina Nunjesa u 57. minutu.

Urugvajac je dobio direktno isključenje i tada dodatno otežao situaciju saigračima.

Ipak, samo četiri minuta kasnije je Luis Dijas sjajno prošao i pogodio sa ivice kaznenog prostora za 1:1.

Uprkos igraču manje, Liverpul je napadao do kraja, ali je Palas uspeo da se odbrani i odnese bod sa "Enfilda".

Srpski fudbaler Luka Milivojević u igru je ušao u 79. minutu.

U narednom kolu Liverpul gostuje Mančester junajtedu, dok Kristal Palas dočekuje Aston Vilu.