Notingem Forest

Notingem je na svom terenu savladao Vest Hem - 1:0, u drugom kolu Premijer lige.

Finiš poluvremena u Notingemu bio je fantastičan. Najpre je Benrama postigao pogodak, ostao je usamljen, rutinski je savladao Hendersona, ali je posle pregledanog VAR snimka gol opravdano poništen, zbog prekršaja igrača Vest Hema Antonia.

U trećem minutu nadoknade nekadašnji šampion Evrope postigao je prvi gol po povratku u društvo najboljih, i to uz mnogo sreće. Odbijala se lopta gotovo u petercu čekićara od igrača Notingema, na kraju je srećno pogodila Nigerijca Avonijia.

Na startu drugog poluvremena nastavljeno je u istom ritmu, ali je najpre opravdano poništen pogodak Džonsona u 54. minutu, a potom se dogodio i ključni detalj meča u 65. minutu. Vest Hem je dobio jedanaesterac, Deklan Rajs je preuzeo odgovornost, ali mu je Henderson uhvatio “živu loptu”.

Do kraja nije bilo promene rezultata pa sada Notingem ima tri boda, dok Vest Hem nema nijedan.