LOS ANĐELES IMA NOVU ZVEZDU Joveljić briljirao, selektor Piksi imao šta i da vidi (VIDEO)
Printscreen

Fudbaleri LA Galaksija poprilično lako i sigurno su došli do pobede protiv Vankuver Vajtkapsa od 5:2.

Ekipa iz Los Anđelesa je sve još rešila u prvih 45 minuta, kada je preko Čičarita, Grandsira i Vaskeza došla di prednosti od 4:1.

Dejan Joveljić nije počeo meč, ali je ušao s klupe i oduševio, dok je na drugoj strani Ranko Veselinović odigrao svih 90 minuta.

DINAMO JE KLASA IZNAD Zagrepčani razbili Hajduk u derbiju Hrvatske

Srbin igra maestralno u "gradu anđela". Srpski fudbaler je ove sezone odigrao 21 utakmicu, od kojih je većina bila sa klupe i postigao je čak devet golova i podelio je tri asistencije.

Ove večeri protiv Vankuvera, srpskom fudbaleru je bilo potrebno samo 20 minuta da napravi novu bravuru.

Trio Čičarito, Grandsir, Vaskez, postigao je četiri gola u prvih 45 minuta, pa je Joveljić dobio priliku u 69. minutu da zameni iskusnog Meksikanca.

Na samom kraju meča, Joveljić je dobio loptu na levom boku, predriblao je čuvara i protrčao, da bi Alvarezu ostavio loptu "na tacni", kome nije bilo teško da je pošalje u nebranjenu mrežu i to je bio gol za konačnih - 5:2.