NEVEROVATNI POTEZI I SCENE Fudbalsko prvenstvo Kanade dugo će se pamtiti (VIDEO)

Samim tim, dešavaju se i neverovatni potezi i scene, koji se pamte godinama, čak i decenijama.

Nešto takvo desilo se proteklog vikenda u fudbalskom prvenstvu Kanade. Meč Premijer lige te zemlje igrali su ekipe Valura i HFX Vonderersa. Domaćin je bio u napadu, akcija je obećavala.

Fudbaler Alesandro Riđi šutirao je ka golu,lopta je zakačila golmana, pa opet njega i gotovo da je prešla crtu, kada ju je sa gol linije neshvatljivo izbacio njegov saigrač Vilijam Akio.

Utakmica je na kraju završena rezultatom 1:0 za Valur, a strelac jedinog gola na meču bio je Australijanac Mozes Dajer u 84. minutu. Nesrećni Vilijam Akio zamenjen je u 54. minutu, a indisponirani Alesandro Riđi u 68. minutu igre.

Valur je peti u ligi ima 19 bodova, dok je HFX Vonderers šesti sa 17 poena.