PEP UZEO TITULU Drama o kojoj će se godinama pričati: Siti posle strašnog preokreta ostavio Liverpul u suzama

Nije ovo bilo za ljude sa slabim srcem... Posle mnogo drame i preokreta, Mančester siti stigao je do titule šampiona Engleske! Vila je pala posle strašnog preokreta - 3:2.

Liverpul se mučio protiv Vulverhmeptona, na kraju je slavio sa 3:1, ali ispostavilo se da taj meč nije imao neki značaj.

Bio je ovo rolerkoster emocija. Neverovatno šta se sve desilo u 90. minuta. Vila je imala 2:0, činilo se da će Siti ostati bez titule, ali... Gundogan (dva gola i Rodri) uspeli su da anuliraju prednost rivala i odvedu Gvardiolu do titule.

EPA

Treba istaći je da Lids uspeo da ostane u ligi u nadoknadi vremena, dok je Barnli ispao.

Kako je teklo poslednje kolo Premijer lige, pogledajte dole:

SVI PAROVI:

Mančester siti - Aston Vila 3:2

(Gundogan 76. minut, Rodri, Gundogan - Keš 37. minut, Kutinjo u 70. minutu)

Liverpul - Vulverhempton 3:1

(Mane 24. minut, Salah 84. minut, Robertson 89. minut - Neto 3. minut)

Arsenal - Everton 5:1

(Martineli 27. minut penal, Nketija 32. minut, Sedik u 56. minutu,Gabrijel u 60, minutu, Odegard 82. minut   - Van der Bek 45+3 minut)

Brentford - Lids 1:2

(Kanos 78 -  Rafinja u 56. minutu penal, Harison 90. minut )

Brajton - Vest Hem 3:1

(Veltman 50.minut, Gros 80. minut, Velbek 85 - Antonio 41. minut)

Barnli - Njukastl 1:2

(Korne 69. minut - Vilson 19. minut penal, Vilson 60. minut)

Čelsi - Votford 2:1

(Haverc 11. minut, Barkli 90. minut - Gosling 87 )

Kristal Palas - Mančester junajted 1:0

(Zaha 37. minut)

Lester - Sautemtpon 3:1

(Medison u 50. minutu, Vardi 74. minut, Perez 81. minut)

Norič - Totenhem 0:5

(Kuluševski 16. minut, Kejn 32. minut, Kulupševski 64. minut, Son 70. minut, Son u 76.)

Tabela:

DRUGA POLUVREMENA:

90. minut - KRAJ! Siti je šampion!

89. minut - Liverpul je svoje uradio, 3:1! Robertson je dao gol, čeka se Siti.

84. minut - Salah! Liverpul sada vodi sa 2:1

82. minut - Gundogannnn! Kakav preokret - Siti vodi sa 3:2!

79. minut - Šta se ovo dešava... Rodri je dao strašan gol - 2:2!

76. minut - Siti se vraća, Gundogan je strelac.

73. minut - Liverpul napada, ali ne uspeva da ozbiljnije ugrozi rivala.

70. minut - Siti gubi sa 2:0!

64. minut  - Totenhem vodi sa 3:0, Kuluševski je strelac.

58. minut - Važan momenat za Lids! Rafinja sa bele tačke.

57. minut - Arsenal ponovo ima dva gola prednosti, strelac je Sedrik.

50. minut - Liverpulu je dao gol, ali Var je reagova, ostaje 1:1

50. minut - Mesidon je dao gol za Lester.

46. minut - Nastavljene su utakmice, biće drama.

PRVA POLUVREMENA:

45. minut - Poluvreme! Kako sada stvari stoje, Siti i Liverpul imaju po 90 bodova.

37. minut - Kristal Palas vodi protiv Junajteda, gol je dao Zaha.

37. minut - Kakva drama! Siti gubi, Keš je dao gol za Aston Vilu.

32. minut - Totenhem lagano plovi u ovom meču, Kejn trese mrežu za 2:0.

27. minut - Arsenal je stigao do prednosti, gol je postigao Martineli i to sa bele tačke.

24. minut - Malo se lakše diše na "Enfildu"! Mane je izjednačio na 1:1

21. minut - Navijači Lidsa su poludeli, radio je VAR i gol je poništen.

19. minut - Evo prednosti i za Njukasl, precizan sa bele tačke bio je

19. minut - Veliki i važan gol za Lids! Borba za opastanak je još jača!

16. minut - Totenhem vodi, gol je postigao Kuluševski

11. minut - Čelsi vodi, strelac je Haverc.

EPA-EFE/Jose Coelho

10. minut - Mreže miruju na ostalim stadionima, evo kako je Neto zadao jak udarac Liverpulu.

3. minut - ŠOK NA "ENFILDU"! Liverpul gubi, gol za goste postigao je Neto.

2. minut - Koreografija navijača Čelsija:

1. minut - Borba je počela!

17.00 - Vreme je fudbal, utakmice su počele!

16.41 - Novi trener Junajteda, Ten Hag gleda uživo meč.

16.31 - Kristijano Ronaldo danas neće igrati za Mančester junajted.

16.25 - Evo kako su igrači Liverpula stigli na stadion:

16.22 - Dilema je i ko će u Ligu šampiona, Arsenal ili Totenhem.

16.18 - Nervoza je sve veća kako se bliži početak utakmica.

16.16 - Puca i u borbi za opastanak Lids i Barnli se bora za opstanak u Premijer ligi, pred poslednje kolo imaju isti broj bodova.

16.15 - Sve je jasno, pred poslednju utakmicu Mančester siti ima bod više od Liverpula i mora da pobedi Aston Vilu na svom terenu ako hoće da stigne do titule bez da prati meč "crvenih". Sa druge strane Liverpul na svom terneu.