SPEKTAKL U SPECIJI, ČAK SEDAM GOLOVA Lacio slavio posle preokreta, strelac Milinković-Savić
EPA-EFE/FABIO FAGIOLINI

Bila je ovo neverovatna utakmica, a nebesko plavi su slavili posle preokreta i to golom u 90. minutu.

Prvi gol je postignut već u 9. minutu kada je Amijan na asistenciju Hristova matirao golmana Lacija.

Njihova prednost je trajala do 33. minuta, kada je Ćiro Imobile sa bele tačke doneo izjednačenje, ali je Specija zahvaljujući Agudelu od 35. minuta ponovo imala prednost.

Odmah na startu drugog poluvremena je Lacio izjednačio autogolom Provedela, da bi Petko Hristov posle asistencije upisao i gol, pošto je u 56. minutu pogodio za 3:2.

Izjednačenje Laciju doneo je srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić u 68. minutu utakmice, da bi se Aćerbi u 90. minutu postarao da se upotpuni preokret i da Lacio odnese ceo plen.