OPASAN RIVAL IZ AFRIKE PROTIVNIK "ORLOVIMA" Kamerunci izborili plasman na Mundijal posle drame sa Alžircima!
AP/Themba Hadebe

Fudbalska reprezentacija Srbije dobila je rivale na Svetskom prvenstvu u Kataru krajem godine.

"Orlovi" će igrati protiv Brazila, Švajcarske i Karmeruna.

Protivnik iz Afrike i te kako će biti atraktivan.

Fudbalska reprezentacija Kameruna pobedila je Alžir sa 2:1 posle produžetaka i tako izborila plasman na Svetsko prvenstvo.

"ORLOVIMA" SE ISPUNILA ŽELJA! Igrači u transu pevali "Dajte Brazil da se igramo", vreme je da padne najjača reprezentacija na svetu! (VIDEO)

Alžir je izjednačio u 117. minutu preko Ahmeda Toube i delovalo je da će to biti konačan rezultat koji bi Alžirce odveo u Katar.

Ipak, usledila je neverovatna završnica.

Stadion u Blidi je utihnuo kada je Kamerun u jednom od poslednjih napada postigao gol posle udarca Karla Toko-Ekambija u 124. minutu!

Pored Kameruna, iz Afrike plasirali su se još i Gana, Senegal, Tunis i Maroko.