DEVET GOLOVA ZA JEDNO VEČE! Bajern pregazio Salcburg za četvrtfinale, Interu ni pobeda protiv Liverpula nije bila dovoljna!
EPA/ Ronald Wittek

Fudbaleri Bajerna savladali Salcburg rezultatom 7:1 u drugom meču osmine finala Lige šampiona,dok je Inter savladao Liverpul rezultatom.

Fudbaleri Bajerna na pravi način su izborili četvrtfinale Lige šampiona.

Nakon remija u Austriji, Bajern bukvalno pregazio Salcburg na domaćem terenu.

Prva dva gola postignuta su sa bele tačke, a oba su skrivljena nad Levandovskim i oba je postigao Levandovski.

EPA/Ronald Wittek

U 20. minutu meča Levandovski je postigao treći gol i tako zabeležio het-trik.

Dva gola za "bavarski tim" je postigao i Tomas Miler u 54. i 71. minut, a precizni su bili i Gnabri (31) i Sane(87.)

Jedini gol za Salcburg je postigao Kjegor u 70. minutu utakmice.

Liverpul je danas imao dva gola prednosti zbog pobede u gostima nad Interom, ali nisu imali nimalo lak posao.

"Redsi" su zapretili već na startu meča preko Van Dajka, a sličnu situaciji je imao i Matip u 30. minutu.

Čalkhanhoglu je zapretio 41 minut, ali golman Liverpula Alison je sjajno odbranio.

U 59. minutu Lautaro je imao sjajnu šansu za gol, ali nije uspeo, ipak samo dva minuta kasnije isti igrač je postigao jedini pogodak na utakmici.

EPA/ PETER POWELL

Do kraja meča oba tima su imali svoje šanse, ipak rezultat je ostao nepromenjen i "redsi" su prošli u četvrtfinalu.

Dva učesnika četvrtfinala su već poznata, videćemo ko će im se pridružiti.

Bajern - Salcburg (7:1)

STADION: "Fusbal Arena" (Minhen)

SUDIJA: Klemon Turpan (Francuska)

BAJERN: Nojer, Pavar, Sile,Ernandez, Gnabri, Kimih, Musala, Koman, Miler, Sane, Levandovsk

SALCBURG:Kon, Ulmer, Vober, VOlet, Kristiansen, Kamara,Sajvald, Kapaldo, Aronson, Adejemi, Adamu

Liverpul - Inter (0:1)

STADION: "Enfild" (Liverpul)

SUDIJA: Antonio Mateu Lahoz (Španija)

LIVERPUL: ALison, Trent-Aleksander, Matip,Van Dajk,Robertson, TIjago, Fabinjo, Džons, Mane, Žota, Salah

INTER:Handonović, Bastoni, De Vrij, Skrinar, Perišić, Čalhankoglu, Brozović, Vidal, Damfris,Sančez,Martinez

Kraj utakmica

87. minut - Leroj Sane pogađa za 7:1

80. minut - Pogađa stativu Salah

71. minut - Leroj Sane je dodao Miler koji je pogodio za 6:1

70.minut - Salcburg postiže gol, strealc je Kjergor

63. minut - Crveni karton za Perišića

61. minut - Postiže Lautaro fantastičan gol za Inter

59. minut - Odličan šut Lautara, ipak bez uspeha

58. minut - Ponovo je pokušao Miler, ovaj put bez uspeha

54. minut - Tomas Miler je postigao gol za 5:0

51. minut - Pogađa stativu Mo Salah

46. minut - Počela su druga poluvremena

KRAJ PRVIH POLUVREMENA

41. minut - Dobar šut Čalhanogla iz slobodnog udarca, odbranio je Alison

39. minut - Dobio je žuti karton Diogo Žota tu karton

31. minut - Bajern vodi 4:0, ovaj put je strelac Gnabri

27.minut - Meč je par minuta u prekidu, nekom je pozlilo na tribinama, nadajmo se da će sve biti u redu.

30. minut - Pogađa Matip glavom prečku

22. minut - Sjajno se snašao Levandovski nakon odbijene lopte, i uspeo da postigne het-trik na ovoj utakmici

20. minut - Ponovo je Levandovski bio precizan sa bele tačke

19. minut - Novi penal za Bajern i ponovo je skrivljen nad Levandovskim

16. minut - Pokušao je Van Dajk glavom ali bez uspeha

11. minut - Levandovski se latio odgovornosti  i doneo prednost svom timu

10. minut - Penal nad Robertom Levandovskim

4. minut - Pokušao je Salah, ali odlično je reagovala odbrana Intera.

1. minut - Utrakmice su počele