NE MOŽE NOVAC DA KUPI BAŠ SVE! PSŽ doživeo debakl, šamar Nanta skupocenim Parižanima!
EPA

Fudbaleri Pari Sen Žermena doživeli su veliku blamažu u meču 25. kola francuske Lige 1. Parižani su poraženi na gostovanju ekipi Nanta sa 1:3.

BOMBA U PREMIJER LIGI! Njukasl doveo ogromno pojačanje iz Francuske!

Sjajni domaćin uspeo je da u prvih 45 minuta tri puta zatrese mrežu skupocenog rivala. Prvo je Randal Kolo Muani pogodio u četvrom minutu, da bi 16. već pisalo 2:0 na semaforu kada se u strelce upisao 19-godišnji Kventin Merlin kome je ovo bio prvi gol u seniorskoj karijeri. Izabrao je pravi komentar da to učini.

Treći pogodak delo je Ludovika Blasa u nadoknadi prvog poluvremena iz penala. Istina jeste i PSŽ napadao, ali uzalud.

Jedini gol gostiju delo je Nejmara već na startu drugog dela u 47. minutu na asistenciju Lionela Mesija. Nakon toga se Brazilac propisno obrukao i promašio jedanaesterac u 59. Tada je bilo jasno da će Nant prirediti veliku senzaciju.