SRBI SRUŠILI "KRALJA"! Senzacionalan poraz Real Madrida!
AP Photo/Bernat Armangue

Real je tako poraz započeo novu godinu od ekipe koja se nalazi na 16. mestu.

Strelac jedinog gola bio je Unal, a po 90 minuta odigrali su naši reprezentativci Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović.

Militao je komplikovao i dopustio Unalu da mu ukrade loptu i lako savlada Kurtou za 1:0 u devetom minutu.

Real je preuzeo inicijativu, ali je teško stvarao šanse. U nekoliko navrata pretio je Luka Modrić koji je jednom pogodio i prečku.

Desetak minuta pre kraja Real je krenuo u totalnu ofanzivu, Kasemirov udarac sa 20 metara sjajno je zaustavio Soria, da bi ubrzo heroj bio i naš Stefan Mitrović. Kros je uputio snažan udarac, Mitrović je postavio glavu i završio na zemlji, saigrači i sudija su pozvali lekarsku ekipu, srećom, Stefan je bio dobro i mogao je da nastavi meč.

Pokušavao je "kraljevski" klub na sve načine da dođe makar do izjednačenja, ali je Hetafe odoleo i upisao veliku pobedu.