SRBINOV TIM GAZI Gubili 0:2, a onda je krenula rapsodija (VIDEO)
EPA-EFE/RONALD WITTEK

Ajntraht je na svom terenu, posle preokreta, pobedio Bajer Leverkuzen 5:2 u 15. kolu Bundeslige.

Aspirindžije su povele 2:0 golovima Čeha Patrika Šika, u 5. i 22. minutu iz penala.

Tuta je golom u 23. minutu inicirao preokret. Lindstrom je u 30. izjednačio, pa na poluvremenu niko nije imao prednost.

Za 3:2 pogodio je u 50. minutu Obitea Ndikea, a zatim je strelac bio Kristijan Jakić u 66, konačan rezultat postavio je Đibril Sov golom u 76. minutu.

Reprezentativac Srbije Filip Kostić odigrao je ceo meč za tim iz Frankfurta. Ovo mu je jedna od retkih utakmica ove sezone u kojoj nije imao gol ili asistenciju.

Bajer je mogao da se uključi u borbu za titulu, ali je pretrpeo četvrti poraz u ligi, ostao je na trećem mestu.