GOLEADA NA BANOVOM BRDU! Čukarički brojao do pet, TSC izvukao bod u sudijskoj nadoknadi!
Printscreen You tube

Fudbaleri TSC-a i niškog Radničkog odigrali su u Bačkoj Topooli meč bez pobednika (1:) u okviru 19. kola Superlige Srbije

Utakmica na "TSC Areni" završena je rezultatom 1:1, a domaći tim je do boda stigao u nadoknadi vremena.

Radnički je imao pobedu u rukama. Poveli su u 61. minutu golom Mitrovića, ali TSC je do remija došao u petom minutu sudijske nadoknade pogotkom Ratkov.

Ovo je deve vezani meč za TSC bez pobede, poslednji put su slavili 25. septembra protiv Vojvodine

Za razliku od TSC-a, Čukarički bez problema slavio na domaćem terenu rezultat 5:0 protiv Kolubare.

Prvi gol u 13. minutu postigao je Jovanović, da bi u 31. Kajević povisio na 2:0. U 42. minutu Janković postavio konačan za prvo poluvreme.

Pred sam kraj utakmice, brđani su postigli još dva gola. U 83. minutu precizan je bio Rakonjac, a zatim je dva minuta kasnije Ndiaje pogodio za 5:0.