ŠEVINA ČETA NE UME NI DA ŠUTNE NA GOL! Juventus se igrao, Đenova 90 minuta statirala u Torinu! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa savladali su Đenovu sa 2:0 u meču 16. kola Serije A. "Stara dama" nije imala mnogo muke da upiše novi trijumf i približi se mestima koje vode u Evropu.

NE ŽELIM DA SE MOJE OBJAVE ZLOUPOTREBLJEVAJU U POLITIČKE SVRHE! Mirko Ivanić objasnio svoju poruku i kome je ona namenjena! (FOTO)

Novi trener Đenove Andrej Ševčenko imaće mnogo posla sa novim pulenima. Pre svega mora ih naučiti kako se šutira na gol. Deluje smešno, ali kada jedna ekipa za 90 i kusur minuta nije u stanju da uputi jedan jedini udarac ka protivničkom golu, šta dalje pričati.

Juventus je imao posed lopte 70 odsto u svoju korist, a pored toga 27 puta su oprobali šut, od kojih je 12 išlo u okvir gola, a dva su završila u mreži.

Jedan od njih delo je Kvardada koji je direktno iz kornera pogodio na opšte oduševljenje u Torinu, a konačan rezultat postavio je Paolo Dibala u 82. minutu meča.