DRAMA U PARTIZANOVOJ GRUPI! Anortozis priredio iznenađenje i zakomplikovao situaciju, ubedljiva pobeda Rome!
AP Photo/Gregorio Borgia

Ovom pobedom zakomplikovala se situacija u Partizanovoj grupi.

U poslednjem kolu Partizan dočekuje Anortozis i crno-beli ne smeju da izgube kako bi se plasirali u nokaut fazu takmičenja. Bez šanse nije ni Flora koja gostuje Gentu.

Gent je prvi na tabeli sa 10 bodova, crno-beli drugi sa 7, dok Anortozis i Flore imaju po 5.

Kiparski predstavnik je savladao Gent pogotkom Lazarosa Hristodopulosa u 27. minutu utakmice.

Roma je u Rimu deklasirala Zorju sa 4:0 i tako ostala u trci za prvo mesto grupe, pošto u poslednjem kolu gostuju CSKA u Sofiji, a Bodo gostuje Zorji.

Mrežu gostiju načeo je Karles Perez u 15. minutu, dok je na 2:0 povisio Zaniolo u 33. minutu.

Do kraja susreta je Roma samo povećala prednost golovima Tamija Abrahama u 46. i 75. minutu utakmice.