RONALDO I SANČO DONELI TRIJUMF MANČESTERU! “Crveni đavoli” se mučili, a onda dva puta zatresli mrežu Viljareala!

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su u gostima Dinamo iz Kijeva (2:1) u okviru meča grupe E, dok je Mančester junajted trijumfovao protiv Viljareala (2:0) na stadionu “žute podmornice" u meču F.

Nije ovo bio idealan početak za Mančester junajted, nikako "crveni đavoli" nisu uspeli da stvoreni pravu šansu, defanzivci Viljareala su vrlo lako reagovali u odbrani, kada god se igrači Mančester pokušali da približe njihovom golu.

Nije delovalo kao da će ovo biti uspešan debi za Majkla Kerika na klupi Mančester junajteda.

Ipak u drugom poluvremenu  "crveni đavoli" su uspeli konačno da "pohvataju konce", usledile su dve prilike Kristijana Ronalda, a zatim je Portugalac pogodio za vođstvo u 78. minutu, dok je u sudijskoj nadoknadi Sančo potvrdio pobedu.

U drugoj utakmici Bajern je došao do pobede na gostujućem terenu u Kijevu, it tako je upisao peti trijumf u grupnoj fazi.

Već u 14. minutu Levandovski je postigao gol o kome će se dugo pričati.

Poljski reprezentativac fenomenalnim makazicama je doneo vođstvo svom timu.

U 42. minutu Koman je udvostručio prednost "bavarskog tima".

U drugom poluvremenu oba tima su imali nekoliko šansi, tim iz Kijeva se nije prevao što je urodilo plodom u 71. minut kada je Garmaš smanjio prednost, ipak do kraja meča više nije bilo golova.

VILJAREAL-MANČESTER JUNAJTED (0:2)

Viljareal: Rulji, Fojt,Albiol, Pau Tores, Pervis Estupinjan, Kapue, Pareho, Trigeros, Gomez, Pinjo, Danjuma

Mančester juntajed: De Hea, Van Bisaka, Lindelof,, Megvajer,Aleks Teles, Mektomni, Fred, Sančo, Van der Bek, Marsijal, Kristijano Ronaldo

DINAMO KIJEV-BAJERN MINHEN (1:2)

Dinamo Kijev: Bušćan, Kedzlora, Zabranji, Sirota,Miklenko, Sidorčuk, Šaprenko, Ciganov, Bujalski, De Penja, Šukrin

Bajern Minhen: Nojer, Pavar, Ninazu Lukas Ernandez,Dejvis,Gorecka, Toliso, Sane, Koman, Miler, Levandovski

OBE UTAKMICE SU ZAVRŠENE

90. minut - Pogađa Sančo za prednost Mančestera od 2:0

88. minut - Čak 11. faul za igrače Bajerna na ovom meču

82. minut - Pokušali su igrači Viljarala da napadnu iz kontre

78. minut - Kristijano Ronaldo pogađa za vođstvo

72. minut -  Krististijano Ronaldo je igrao rukom ipak, ipak sudija nije zuastavio igru

69. minut - Odlična reakcija odbranbenih igrača Viljareala na napad Rašforda

71. minut - Garmaš  smanjuje prednost Bajerna (1:2), ovo je prvi gol za Dinamo u Ligi šampiona ove sezone

62.minut - Imao je šansu igrač Bajerna, Toliso, ipak bez uspeha

56. minut - Sada je zapretio Viljareal

54. minut - Slab šut Freda, još uvek Mančester bez prave prilike na terenu

57. minut - Agresivna igra u Kijevu, oba tima su napravili po prekršaj u roku od tri minuta

52. minut - Slobodan udarac za Dinamo

POČELO JE DRUGO POLUVREME U VILJAREALU

POČELO JE DRUGO POLUVREME U KIJEVU

POLUVREME U VILJAREALU

44. minut - Doni Van Der Bek je dobio žuti karton

KRAJ PRVOG POLUVREMENA U KIJEVU

38. minut - Fred muči muku sa povredom, ipak čini se da će moći da nastavi meč

42. minut - Pogodio je Koman za 0:2 u Kijevu

38. minut - Imao je Dinamo šansu, ipak dosuđen je ofsajd

33. minut - Odlična reakcija golmana Dinama na napad Bajern

29. minut - Nezgodan je Sančo kada po krilu igra 1 na 1. Uputio je odličan centaršut koji je išao na Ronalda, ali je loptu pre toga izbacio Raul Albiol.

28. minut - Napravio je prekršaj igrač Bajerna Leon Gorecka

19. minut - Viljareeal do sada dominatniji protiv Junajteda

22. minut - Poslao je prejak pas Robert Levandovski

11. minut - Viljareal je imao prvu ozbiljnu šasnu, ali Gomez nije pogodio

14. minut - Levandovski je pogodio za vođstvo (1:0). Igrač Bajerna je dao nestvarno lep gol makazicama

1. minut - Meč između Viljareala i Mančester je konačno počeo

3. minut - Navijač Dinama je uleteo na teren meč je prekinut.

1. minut - Utakmica Dinama i Bajerna je počela, dok meč između Mančester junajteda i Viljareala nije zbog tehničkih problema.