MATIĆEV JUNAJTED TONE Ne pomaže ni kad De Hea odbrani dva penala! (VIDEO)
EPA-EFE/VICKIE FLORES

Votford je na svom terenu pobedio Mančester Junajted 4:1 u 12. kolu Premijer lige.

Stršljenovi su mogli da povedu u 11. minutu, ali Ismaila Sar nije iskoristio penal. Dva puta mu je branio David De Hea.

Do kraja poluvremena domaći su, ipak, postigli dva gola, preko Džošue Kinga u 28. i Sara u 44. minutu.

Crveni žavoli su smanjili na 2:1 posle pet minuta igre u nastavku pogotkom Donija van de Beka, ali im je posao bio otežan od 69. minuta kada je Hari Megvajer zaradio drugi žuti karton.

Pobedu Votforda potvrdili su Žoao Pedro u 92. i Emanuel Denis u 96. minutu.

Vulverhempton je kod kuće savladao Vest Hem 1:0 golom Meksikanca Raula Himeneza u 58. i minutu.

Aston Vila je na debiju novog menadžera Stivena Džerarda pobedila Brajton 2:0 golovima Olija Votkinsa u 83. i Tajrona Mingsa u 88. minutu.

Puki i Hanli su golovima doneli pobedu (2:1) Noriču nad Sautemptonom.

Na dva meča goleada i svakome od četiri toma po bod. Barnli Kristal Palas su igrali nerešeno 3:3, do 49. minuta sve je bilo rešeno. Kapiten gostiju Luka Milivojević igrao je do 87. minuta.

Njukasl i Brentford su takođe igrali 3:3, a Lasel je dao po gol za obe ekipe, u 10. minutu za svoje Svrake, a u 61. za goste.