KOSTIĆEV AJNTRAHT DO TRIJUMFA U NADOKNADI Braga pobedom do prvog mesta u Zvezdinoj grupi, gol Srbina za Dinamo (VIDEO)
EPA-EFE/HUGO DELGADO

Al Musrati, Medeiros i Galeno u prvom, a onda i Gonzales u drugom poluvremenu dali su golove za Bragu koja je u Portugaliji pobedila Ludogorec 4:2 i preuzela prvo mesto u Zvezdinoj F grupi Lige Evrope.

Lester i Spartak Moskva odigrali su 1:1, Lisice su mogle do pobede, ali je Džejmi Vardi u 75. minutu promašio penal.

Dinamo je u Zagrebu pobedio Rapid 3:1, a drugi gol za Modre postigao je Srbin Komnen Andrić.

Bajer je pobedio Betis 4:0 uz dva gola Dijabija.

Fenerbahče je kao gost pobedio Antverpen 3:0, sva tri gola su gosti postigli u prvih pola sata.

Ajntraht je kao gost pobedio Olimpijakos 2:1, Hauge je dao gol za pobedu u 92. minutu.

U poslednjih 15 minuta sa tri gola Napoli je u Varšavi pobedio Legiju 4:1.

Grupa A: Lion - Sparta 3:0, Brondbi - Rendžers 1:1.

Grupa B: Monako - PSV 0:0, Real Sosijedad - Šturm 1:1.

Grupa C: Lester - Spartak 1:1, Legija - Napoli 1:4.

Grupa D: Olimpijakos - Ajntraht 1:2, Antverpen - Fenerbahče 0:3.

Grupa E: Galatasaraj - Lokomotiva 1:1, Olimpik - Lacio 2:2.

Grupa F: Crvena zvezda - Mitjiland 0:1, Braga - Ludogorec 4:2.

Grupa G: Bajer - Betis 4:0, Ferencvaroš - Seltik 2:3.

Grupa H: Genk- Vest Hem 2:2, Dinamo Zagreb - Rapid 3:1.