NOVA BLAMAŽA ROME! Ludnica na debiju Kontea, gol Živkovića!
EPA-EFE/NEIL HALL

Roma je na svom stadionu remizirala sa Bodom - 2:2, dok je Totenhem savladao Vitese - 3:2, u četvrtom kolu Lige konferencija.

Bodo je poveo u Rimu u nadoknadi prvog poluvremena golom Solbakena. U 54. minutu izjednačio je El Šaravi, ali je novo vođstvo gostima doneo Boteim. Čuvali su Norvežani ovu prednopst sve do 84. minuta, ali je tada za novo izjednačenje i konačan rezultat pogodio Ibanjez.

Veoma uzbudljiv meč igrao se u Londonu, na debiju Antonija Kontea gde je viđeno pet golova i tri crvena kartona.

Totenhem je poveo golom Sona u 15. minutu, a onda je tu prednost duplirao Lukas nakon asistencije Kejna sedam minuta kasnije. U 28. minutu Rasmuzen je zatresao sopstvenu mrežu i doneo velikih 3:0 domaćim. Ipak, isti igrač je pogodio i na drugoj strani četiri minuta kasnije, a Bero je u 39. postigao još jedan gol za Vitese i smanjio na 3:2. Ispostavilo se da je ovo ne samo rezultat prvog dela igre već i konačan rezultat meča.

U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, ali su viđena čak tri crvena kartona. Romero je isključen u timu iz Londona dok su gosti ostali bez Doekija i Šuberta.

Srpski fudbaler Andrija Živkovića dao je gol za PAOK u porazu grčke ekipe od Kopenhagena - 1:2.