MUKE VELIKANA NE PRESTAJU Barselona jedva do remija, Aguero nije mogao da diše (VIDEO)
EPA-EFE/Toni Albir

Fudbaleri Barselone odigrali su na svom terenu samo 1:1 protiv Alavesa u 12. kolu La Lige.

Katalonci su poveli u 49. minutu golom Memfisa Depaja na asistenciju beka Albe, a izjednačio je Luis Rijoha u 52. minutu.

Napadač Barselone Serhio Aguero morao je da napusti teren krajem prvog poluvremena zbog problema sa disanjem.

Trener Barselone B Serhi Barhuan predvodio je večeras prvi tim, uprava još uvek traži ko će da zameni otpuštenog trenera Ronalda Kumana.

Ako se može tražiti neka dobra stvar, onda je to da je Barselona remijem prekinula niz od dva poraza.

Sevilja je na svom terenu pobedila Osasunu 2:0 golovima Dijega Karlosa u 40. i Lukasa Okamposa u 60. minutu.

Golman Marko Dmitrović se posle tri primljena gola u prošlom kolu preselio na klupu, Nemanja Gudelj je igrao od 70. minuta.

Fudbaleri Valensije pobedili su Viljareal 2:0. Domaća ekipa povela je golom Uga Giljamona u 43. minutu, a pobedu je osigurao Karlos Soler iz penala u 77. minutu.

Viljareal, osvajač Lige Evrope, je u poslednja četiri meča osvojio samo bod.