PROBLEMI U "RAJU" Lionel Mesi igra povređen za PSŽ?
EPA

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su ekipu Lila u petak sa 2:1 i tako nagovestili da bi ove sezone trebalo da se "prošetaju" do titule.

Duel protiv aktuelnog šampiona Francuske rešen je u 88. minutu golom Anhela di Marije nakon preokrata. Džonatan David doveo je "doge" u vođstvo, a izjednačujući pogodak delo je Brazilca Markinjosa.

Mnogo veći problem za PSŽ jeste Lionel Mesi, koji je po svemu sudeći odigrao utakmicu, a da se nije oporavio od povrede. Kamere su snimile Argentinca kako se u nekoliko navrata hvata za bolno mesto, te kako se teško kreće. Shvatio je to i Maurisio Poketino, pa ga je zamenio na poluvremenu.

Da li zaista PSŽ nema drugu opciju nego mora da koristi Mesija čak i kada je povređen? Ukoliko ovako nastave, crno im se piše.