NIKADA BOLJI START Mega preokret Milana za prvo mesto (VIDEO)
EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Verona je odigrala 90. meč na strani protiv jednog od tri najveća italijanska kluba i još nema pobedu!

A, klub iz grada Romea i Julije bio je tako blizu, naročito posle prvog poluvremena u kom je vodio 2:0 protiv Milana na San Siru.

Đanluka Kaprari je pogodio u 7. minutu, Antonin Barak u 24. minutu iz jedanaesterca nako asistencije VAR-a.

Milan je preokrenuo golovima u drugom poluvremenu. Prvo je gol postigao Olivije Žiru u 59. minutu glavom, izjednačio je Frank Kesi u 76. minutu, takođe nakon asistencije VAR-a, iz jedanaesterca.

Pobedu Milanu doneo je fudbaler Verone Koraj Ginter nespretnom reakcijom, sa pet metara je loptu zakucao pored svog golmana u mrežu.

Milan je na kraju pobedio Veronu 3:2 i popeo se na prvo mesto na tabeli sa 22 boda, bodom više i utakmicom više od drugoplasiranog Napolija.

Ivan Ilić je odigrao ceo meč za goste, Darko Lazović je zamenjen u 79. minutu.

Milan nikada nije imao bolji start u istoriji u prvih osam kola.

Ranije danas Specija je pobedila Salernitanu sa 2:1, a Lacio je bio bolji od šampiona Intera 3:1.