JUNAJTED TONE SVE DUBLJE Nova blamaža "crvenih đavola", Ronaldo na klupi posle 14 godina
EPA-EFE/PETER POWELL

Ole Gunar Solskjer je najverovatnije poslednji put vodio Mančester Junajted pošto su "đavoli" odigrali samo 1:1 kod kuće protiv Evertona i tako nastavili seriju katatsrofalnih rezultata i igara na startu Premijer lige.

Junajted je bolju igru i inicijativu krunisao u finišu poluvremena, kad je na asistenciju Bruna fernandeša Marsijal golom oduševio Old Traford.

U 65. minutu Andros Taunzend je potvrdio da igra najbolju sezonu u karijeri, posle dodavanja Dukurea matirao je nemoćnog De Heu.

U 86. minutu Mina je postigao gol, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda, posle intervencije iz VAR sobe.

U 90. minutu Sančo je imao odličnu priliku, ali se obrukao očajnim šutem sa desetak metara, posle asistencije petom Ronalda, koji u igru ušao neočekivano tek u drugom poluvremenu. Portugalac je tako prvi put posle 14 godina i četiri meseca počeo meč van startne postave, bilo u nekom klubu ili u reprezentaciji.