KOŠMAR ZA BIRMANČEVIĆA I MALME! Zenit uništio Šveđane, Atalanta savladala Jang Bojs!
EPA/ ANATOLY MALTSEV

Fudbaleri Zenita na domaćem terenu savladali su Malme rezultatom 4:0, dok je Atalanta pobedila Jang Bojse (1:0).

Zenit je na ovom meču ostvario dominatan performans,  ekipa Švedske nije imala šansu da zapreti šampionu Rusije.

Strelci za ekipu Sankt Peterburga bili su: Klaudino (9), Kurzajev (49), Sutormin (80),  Vendel (97).

Naš Veljko Birmančević u dresu Malmea igrao je do 88. minuta.

U Bergamu Atalanta je uspela da ostvari minimalni trijumf nad Jang Bojsom.  Strelac za domaći tim bio je Mateo Pesina koji je bio precizan u 68. minutu.

Kraj utakmica - Zenit je savladao Malme rezultom 4:0, dok je Atalanta bila bolja Jang Bojsa (1:0)

94. minut -  Vendel je postigao gol za Zenit

87. minut -  U 87. minutu izlazi Birmančević, umesto njega na teren je ušao je Adi Nalić

79. minut - Sutormin postiže treći gol za Zenit

69. minut - Ponovo šansa za Zenit, ipak bez uspeha

66. minut - Atlanta je postigla gol, strelac je Pesina

EPA/PETER SCHNEIDER

61. minut - Pokušava Malme da dođe  do gola Zenita, ali nisu uspešni u svojim namerama

52. minut - Igrač Malmea, Anel Ahmethodžić dobio je crveni karton

49. minut - Udovostučio je Zenit prednost, strelac je Kurzajev

EPA/Anatoly Maltsev

46.minut -  Počela su druga poluvremena

Kraj prvi poluvremena

36. minut - Igrač Atalante Zapokosta poslao je loptu u šesnaesterac, ali mu je lopta presečna

30. minut - Igrač Malmea Rakip dobio je žuti karton

22. minut - Imao je Malme šansu, ali bez uspeha

15. minut - Atalanta je postigla gol, ali on je poništen

11. minut - Igrač Atalante Robin Gosens ne može da nastavi meč zbog povrede, umesto njega u igru je ušao  Mele

9. minut -  Zenit je poveo. Strelac je Klaudinjo

2. minut - Zenit je već imao dva kornera

1. minut - Utakmice su počele

ZENIT- MALME (4:0)

ATALANTA- JANG BOJS (1:0)