LUDO VEČE! Mesi postigao prvi gol u dresu Pari Sen Žermena, Šerif porazio Real u Madridu!

U meču grupe C Borusija je savldala Sporting rezultatom 1:0. Gol je postigao Donijel Malen

U utakmici iz grupe D, Šerif je u Madridu porazio Real (2:1). Moldavci su poveli preko Jakišboeva u 25. minutu, ali “kraljevski klub” je došao do izjednačenja u 65. minutu golom Benzeme sa bele tačke, ipak konačan rezultat je postavio Til pred sam kraj utakmice.

U derbiju večeri Pari Sen Žermen je savladao Mančester siti (2:0). Prvi gol za domaći tim postigao je Gej u 8. minutu. Dok je svoj prvenac u dresu kluba iz Pariza postigao Leo Mesi u 74. minutu.

U drugom meču grupe Klub Briž je posle preokreta savladao Lajpcig. Nemački tim je poveo u 7. Minutu golom Nnuka, ali Belgijanci su preko Vanakena (24) i Rica (41) došli do pobede.

U grupi D Liverpul je na gostujućem terenu pobedio Porto rezultatom 5:1. Dva puta je Salah zatresao mrežu Porta, a isto toliko i Firmino, dok je Mane bio jednom precizan. Gol za Porto je dao Taremi

Milan je izgubio od madridskog Atletika (1:2).  Domaća ekipa je došla do vođstva pogotkom Lea, ali pred sam kraj utakmice u 84. minutu prvo je bio precizan Grizman, a zatim je u 90. minutu sa penala gol dao Suarez i tako doneo slavlje "jorgandžijama".

U terminu od 18.45 su odigrane dve utakmice.  Ajaks je pobedio Bešiktaš (2:0), dok su Inter i Šahtjor odigrali nerešeno.

Kraj - Utakmice su završene

90. minut - Suarez daje gol za pobedu. Atletiko vodi protiv Milana

89. minut  - Šerif ponovo vodi.Strelac je Til

84. minut - Grizman je pogodio za izjednačenje (Milan- Atletiko 1:1)

83. minut - Posle postignutog drugog gola. PSŽ konstatno napada

79.  minut - Liverpul ponovo zatresao mrežu Porta. Gol je dao Firmino

75. minut - Taremi postiže gol za Porto (1:3)

74. minut - Goool! Prvi gol Lea Mesija u dresu Pari Sen Žermena

74. minut - Malen ponovo precizan. Borusija vodi 2:0

72. minut - Poništen gol Šerifa za novo vođstvo.

69. minut - De Brujne šutira pored gola

67. minut - Promašaj Nejmara

65. minut - Real je izjednačio. Strelac je Benzema sa penala

EPA/Juanjo Martin

60. minut - Treći gol  Liverpula. Drugi gol Salaha na ovom meču

56. minut - Liverpul diktira tempo u Portugal, još uvek vode rezultatom 2:0

52. minut - Snašao se sjajno Đanluiđi Donaruma, mreža Pari Sen Žermena je sačuvana

50. minut - Pokušao je Vinisius Džunior da izjednači, ali bez uspeha. Šerif još uvek vodi u Madridu

46. minut - Mečevi su se nastavili

Kraj prvih poluvremena

45. minut - Sadio Mane pogađa za 2:0

43. minut - Brani Donaruma šut Rubena Dijaša

41. minut - Klub Briž sada vodi protiv Lajpciga (1:2), Strelac je Ric

39. minut - Spašava Ederson gol Mančester sitija

37. minut - Borusija vodi protiv Sportinga, strelac je Malen

29. minut .- Milan će morati da nastavi utakmicu sa igračem manje, Frenk Kesi je dobio crveni karton

28. minut - Napada Siti konstantno

26. minut - Šerif vodi protiv Reala. Jakišboev je pogodio za vođstvo

EPA/ JUANJO MARTIN

24. minut - Igrač Briža Vanaken pogađa za izjednačenje protiv Lajpciga (1:1)

22. minut - Neuspešna šansa za Mančester siti

20. minut - Milan je poveo protiv Atletika, strelac je Leao

18. minut - Salah je doveo Liverpul u vođstvo protiv Porta

11. minut - Imao je napad Šerif, ali golman Reala je odlično reagovao

8. minut - Idrisa Gej postiže gol za PSŽ. Domaći tim vodi protiv Mančester sitija

7. minut - Lajpcig vodi protiv Klub Briža, strelac Nknuku.

1. minut - Utakmice su počele